OBCHODNÍ PODMÍNKY

Vše co potřebujete vědět pro získání jedinečného kusu nábytku od nás.

OBJEDNÁVKA

Objednávky přijímáme prostřednictvím kontaktního formuláře, který je uveden u každého produktu na prodej, najdete ho i v  sekci kontaktní formulář v hlavním menu.

K objednání nábytku na prodej a k získání bližších informací o zakázkové renovaci lze využít také email hanka@nabytekspribehem.eu či telefonní kontakt +420 608 675 922.

DORUČENÍ

Nábytek na prodej si lze vyzvednout formou osobního odběru. Dále je možné si zboží nechat zaslat na předem určenou adresu zasilatelskou službou (o ceně za dopravu Vás budeme informovat individuálně, cena se liší v závislosti na velikosti zboží).

PLATBA

V případě doručení na Vámi určenou adresu vyžadujeme platbu předem převodem na účet. V případě osobního odběru  lze využít i platbu v hotovosti při převzetí.

Individuální dohoda je možná.

DOPRAVA

V případě zájmu o doručení zásilky v rámci Středočeského kraje, hlavního města Prahy a Bratislavy, zajišťujeme dopravu vlastními silami.
V ostatních případech využíváme zasilatelských služeb dopravních společností (DPD, PPL). Cenu za dopravu sdělíme ihned po přijetí objednávky.

ZÁRUKA

Na veškeré zboží z našeho sortimentu poskytujeme záruku 12 měsíců.

REKLAMACE

V případě zjištění jakýchkoliv závad či nedostatků nás neváhejte kontaktovat buď na email hanka@nabytekspribehem.eu či telefonicky na číslo  +420 608 675 922.

Za závadu se nepovažují znaky historie  původního nábytku, které jsou v rámci naší renovace takřka dokonale odstraněny (náznak opraveného škrábance, nebo drobné křivosti původního starého nábytku).

ZÁSADY OCHRANY OBCHODNÍCH ÚDAJŮ

Naše webové stránky využívají technologie retargetingu od služby Sklik provozované společností Seznam.cz, a.s. Ta nám umožňuje ukázat návštěvníkům, kteří již projevili zájem o naše produkty, naše reklamy v reklamní síti společnosti Seznam.cz, a.s.

KONTAKTY

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na


Fakturační údaje:


Nábytek s příběhem

SVA-solutions s. r. o.

Svatá 58

267 51

IČO 07009437

DIČ CZ07009437


Bankovní spojení

2501421419/2010

Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1